Rozpoczynamy współpracę z portalem internetowym Grodzisk Moje Miasto i gazetą Goniec News

| 22 października 2014
Aktualności

Miło nam poinformować Państwa, iż od dnia dzisiejszego rozpoczynamy współpracę z portalem internetowym „Grodzisk Moje Miasto” a także z gazetą „Goniec News”.

Grodzisk Moje Miasto screen strony internetowej

Screen portalu internetowego Grodzisk Moje Miasto - www.gmm.org.pl

Grodzisk Moje Miasto (www.gmm.org.pl) to portal historyczny prowadzony przez miłośników ziemi grodziskiej. Michał i Remik – bo o nich mowa – to młodzi ludzie, którzy angażują się w akcje społeczne na rzecz pielęgnowania lokalnej historii. Ich praca została doceniona przez społeczeństwo, czego efektem było zajęcie 2 miejsca w wielkopolsce w plebiscycie „Patriotycznie zakręceni” organizowanym przez portal internetowy Nasze Miasto.

Nasza współpraca będzie polegała na wymianie wiedzy, informacji, materiałów historycznych, a także promowaniu obu portali, a tym samym promowaniu historii Grodziska Wielkopolskiego i Rakoniewic.

Logo Goniec News

Gazeta „Goniec News” to bezpłatny dwutygodnik o nakładzie 30 tys. egzemplarzy miesięcznie, który dociera m.in. do mieszkańców powiatów grodziskiego i nowotomyskiego.

Już w najbliższym numerze „Gońca” ukaże się artykuł poświęcony historii Rakoniewic.

W gazetę można zaopatrzyć się w sklepach spożywczych na rynku, a także w marketach. Serdecznie zapraszamy do czytania „Gońca”, w każdym numerze będziecie mogli przeczytać o historii Rakoniewic!!!


Komentarze

Czytaj nasze portale
×
Wyszukaj w HistoriaRakoniewic.pl
×