Uruchomiliśmy stronę internetową o Powstaniu Wielkopolskim

| 10 grudnia 2018
Aktualności

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dzisiaj (tj. 10.12.2018) - w ramach portalu HistoriaRakoniewic.pl - została uruchomiona strona internetowa o Powstaniu Wielkopolskim. Witryna traktuje o działaniach powstańczych, które miały miejsce na ziemi Rakoniewickiej.

Witryna internetowa Powstanie Wielkopolskie w Rakoniewicach

Strona została stworzona z okazji 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego, która przypada w tym roku. Autorem strony jest Dariusz Wajs.

Witryna będzie sukcesywnie uzupełniania o nowe materiały, ale już teraz możecie tam znaleźć mnóstwo ciekawych informacji. Zapraszamy pod adres internetowy www.powstanie.historiarakoniewic.pl.

Jednocześnie informujemy, że dotychczasowa strona internetowa o Powstaniu Wielkopolskim w Rakoniewicach, która znajduje się pod adresem wwww.powstaniewielkopolskie-rakoniewice.blogspot.com zostanie wkrótce zamknięta.

Witryna internetowa o działaniach powstańczych w Rakoniewicach

Screen witryny internetowej Powstanie Wielkopolskie w Rakoniewicach – wersja na telefony i tablety, fot. D.Wajs

Wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły, uwagi i chcą pomóc w rozwoju portalu HistoriaRakoniewic.pl zapraszamy do współpracy. Możecie kontaktować się z nami za pośrednictwem adresu mailowego: poczta@historiarakoniewic.pl

Witryna internetowa Powstanie Wielkopolskie w Rakoniewicach

Screen witryny internetowej Powstanie Wielkopolskie w Rakoniewicach – wersja na komputery.


Komentarze

Czytaj nasze portale
×
Wyszukaj w HistoriaRakoniewic.pl
×